AKILLI PLAKA'DAN PARK YARATAN HİZMET!

Plodsi ile 500 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi yapana, İSPARK’tan otopark ücretsiz! Uygulamayı İndir fırsatları kaçırma!
AKILLI PLAKA'DAN PARK YARATAN HİZMET
AKILLI PLAKA'DAN PARK YARATAN HİZMET!
  1. PLODSİ kampanyasından PLODSİ üyeleri yararlanabilecektir.
  2. 1 adet park hakkı; İSPARK’a ait yol üstü otoparklarda tek seferde günde 2 saat ya da kapalı (bariyerli) otoparklarda tek seferde günde 4 saat ücretsiz park etmeyi ifade eder. 
  3. Kampanyadan yalnızca binek otomobil tarifesine tabi araçlar yararlanabilecektir. Taksi (Ticari), minibüs, midibüs, kamyonet, kamyon, çekici, tır, otobüs gibi araçlar farklı ücret tarifesine tabi olmaları nedeniyle kampanyadan yararlanamayacaktır.
  4. Plodsi Akıllı Plaka mobil uygulaması ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarından 500 TL ve üzeri alışveriş yapan kullanıcılar kampanyaya otomatik dahil olacaktır. 
  5. Kampanya İSPARK Gürpınar Balık Hali Otoparkı, İSPARK Belgrad Ormanı (Bahçeköy Girişi, Kurtkemeri Girişi ve Fatih Çeşmesi Tabiat Parkı Girişi) Otoparkı, İSPARK Kozyatağı ve Bayrampaşa Sebze-Meye Hali Otoparkı, Bezmi Alem Vakıf Üniversitesi Otoparkı, Alibeyköy Cep Otogarı Otoparkı, 15 Temmuz Demokrasi Otogarı, Sultan Ahmet Açık Otoparkı, Emirgan Korusu Açık Otoparkı dışındaki tüm İSPARK otoparklarında geçerlidir. Kadıköy Eski Salı Pazarı, Söğütlüçeşme Açık ve Seyrantepe Katlı otoparkında maç günleri yoğunluk nedeni ile POS yerine fiş kesilerek işlem yapılabilmektedir. Maç günleri manuel fiş kesilmesi halinde, sistemde hizmetin yavaşlamasına neden olabilecek sorunlar nedeniyle Kampanya hakkı kullanılamayacaktır. Kampanyanın geçerli olduğu lokasyonlar dışında yaşanabilecek sorunlardan dolayı tarafların müşteriye (kampanya kullanıcısına) karşı herhangi bir sorumluluğu bulunmayacaktır. 
  6. Kampanya son geçerlilik tarihi 28 Şubat 2023 saat 12:00'dır.
  7. İSPARK ve PLODSİ kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. 

 

applestore    Play store

Kampanya bitiş tarihi